П`ятниця, 26.04.2024, 08:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Популярні статті
Наше опитування
Як давно, Ви робили ремонт у власній оселі
Всього відповідей: 23
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РЕМОНТ - Інформація про ремонт квартир та будівль

Кухонні меблі. Стилі кухонних меблів.


Кухонні меблі дизайн кухонь

Погодьтеся, кухня для більшості родин - не банальне місце для приготування їжі. Вона - та частина житла, завдяки якій, лише переступивши поріг, ми одразу відчуваємо, що саме повернулися додому.

У кухні берегиня сімейного вогнища проводить стільки часу, що, зрозуміло, мріє зробити це місце і практичним, і затишним, та відповідним вимогам сучасного дизайну.

Вибір кухонних меблів багато в чому залежить від того, в якому стилі Ви хотіли б оформити кухню. Два протиставляти одне одному стилю - це модерн і кантрі. Модерн, «міський» стиль, який виник у ХХ столітті, простий і функціональний. Відповідно підбираються фарби, матеріали та фасади меблів. Активно використовується метал, застосовуються технологічні новинки в обробці і кріпленні. Інтер'єр кухні тяжіє до прямолінійності. Лінії і форми меблів максимально прості, навіть прикраси повинні бути практичними. Можна, однак, і скрасити строгість обстановки, додавши дерев'яні вставки, теплі фарби. Головне в модерні - призначення предмета, зручність для кухонних справ, а не зовнішній вигляд, не створення настрою за допомогою дизайну.

Сучасна кухня в стилі «модерн» призначена для творчих господарок, що готують складні страви, тому що сьогодні навіть будинку цілком можливо влаштувати кухню, близьку до професійної.

Назва «кантрі» викликає в пам'яті старовинну, затишну сільську кухоньку. Дерев'яні меблі, безліч милих дрібничок, що створюють атмосферу затишку та спокою, «природна», тепла колірна гамма ... Однак, за сільською зовнішністю кухня-кантрі приховує і все необхідне технічне обладнання для господині, яка звикла до сучасного комфорту.

Добре буде виглядати в такій кухні меблі з дерев'яного масиву. Перед її виготовленням дерево проходить спеціальну обробку, просочення антисептиками, покриття лаком. Тому кухні з масиву досить надійні - можна згадати дубові бочки зі «столітньої» гарантією. Вологість, високі температури, жир - всі ці вороги не страшні меблів з масиву.

«Дерев'яні» кухні гарні тим, що дозволяють вибрати кольори з багатої природної палітри, причому навіть всередині однієї породи дерева до ваших послуг різні відтінки. Так, у одного лише ясена градація широка: від світло-рожевого до темно-бурого кольору.

«Вишнева» кухня викликає відчуття спокійним, розміреним життя. У вишні дуже гарний рожево-коричневий відтінок, який підходить для комодів і шафок, стилізованих під старовину. Також і кухня з будь-якої породи дерева - дуба, ясена, бука - володіє своїм особливим колоритом.

Крім дерева, в кухні-кантрі красиво виглядає і поєднання різних матеріалів, але тільки природних: дерева, каменю і металу. Крім того, за допомогою різних матеріалів дизайнери можуть навіть перетворити на «стару» найсучаснішу кухонну техніку. Наприклад, плита, оформлена каменем, здасться справжнім «каміном» або «піччю».

Меблі-кантрі часто неповторна, тому що при її виготовленні широко використовується ручна робота: це, наприклад, різьблення по дереву, фарбування та полірування лаком, тонування фасадів.

Стилістика старовини створюється за допомогою спеціальної обробки матеріалів: цвяхи під старовину, тріщини, «поїдені жучком» поверхні, штучно зістарена бронза.

Ну, а якщо ви - противник і суворого, кілька «безликого» модерну, і, навпаки, занадто стилізованого кантрі, то можете вибрати вічну класику. У ній функціональність, практичність обстановки одночасно поєднується з особливим «кухонним» затишком, своєрідністю. У традиційній кухні багато шафок, полиць, дверцят і особливих декоративних дрібниць. У виборі матеріалів для меблів господарі вільні: все залежить від їх зручності і смаку.